توپچو

بو وئبلاگ آذربایجان ایدمانی حاقیندا بیلگی لر و خبر یایینلایاجاق (ورزش آذربایجان)

پخش زنده بازی های تراختور از طریق شبکه سهند

مدیرکل صدا وسیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: برای پخش زنده بازی های تیم فوتبال تراکتورسازی در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور منتظر انعقاد قرارداد با باشگاه هستیم.
علی نواداد افزود: این مرکز جهت پخش زنده رقابت های ورزشی و به خصوص رشته فوتبال هیچ مشکلی ندارد و اگر مسئولان باشگاه ها با ما همکاری کنند ، هم استانی ها و آذربایجانی های مقیم خارج از کشور نیز می توانند از برنامه های زنده استفاده کنند.
وی اظهارداشت: طبق ملاقات و گفت وگو هایی که با مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی تراکتورسازی داشتیم ، توافقات اولیه برای پخش زنده بازی های تیم فوتبال این باشگاه حاصل شده که برای عملیاتی کردن آن امضای قرارداد همکاری لازم است.
نواداد تصریح کرد: صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی از نظر فنی و امکاناتی هیچ گونه مشکلی برای پخش زنده مسابقات فوتبال ندارد.
وی، نقش رسانه ملی در ترویج و گسترش فرهنگ ورزش در جامعه را مورد تاکید قرار داد و گفت: در این راستا صداوسیمای استان هر آنچه در توان داشته باشد انجام خواهد داد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی در خصوص تبلیغات دور استادیوم نیز ، یادآور شد: صداوسیما در این باره هیچ نقشی ندارد و تمامی مباحث مالی آن به فدراسیون فوتبال و باشگاه ها مربوط است.

پخش آنلاین شبکه سهند:

1- https://www.glwiz.com/HomePage.aspx

2-                              http://tabriz.irib.ir (صدا)


بر روی عکس کلیک کنید


+ نوشته شده در  ساعت   توسط  آذربايجانلي ايدمان سئون لر  |